Kite kurzy

Kitesurfing v Tarifě!

Kitování je víc než jen vodní sport, je to styl života...Tak se připrav na kitové prázdniny plné novým zážitků a zkušeností !
Během kitových kurzů bezpečnost je naší prioritou. Výuka je prováděna instruktory, kteří vlastní IKO, BKSA nebo VDWS certifikát. Ke kitové výuce používáme kite vybavení s nejnovějším bezpečnostním systémem. Každý student má helmu, trapéz, plavací vestu a neoprén. Výbavení obdržíte od naší školy a je zahrnuto v ceně kurzů, stejně tak jako pojištění na třetí osobu a základní úrazové pojištění.
Dragon kitová škola v Tarifě nabízí kitové kurzy i pro děti od 8 let.
Po skončení lekce si můžete v naší kitové škole pronajmout materiál nebo si koupit nejnovější či použité vybavení.

Dragon kitová škola nabízí 3 druhy kurzů:

  • Skupinové kurzy, 3-4 osoby.
  • Semiprivátní kurz. Jen pro 2 osoby, vhodné pro páry nebo kamarády, kteří se chtějí naučit kitovat rychleji.
  • Individuální výuka. Určeno pro náročnější klienty, kteří se chtějí učit rychle nebo pracují na nějakém skoku. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilý, kurz bude přesně podle vašich potřeb. Tento kurz také doporučujeme také pro děti, abychom mohli zajistit maximální bezpečnost.

A jestli by jste rádi vyzkoušeli kitování se surfovým prnem, máme y tyto kurzy.
Pro větší skupiny, firmy a narozeninové párty nabízíme speciální ceny.                                                                                                           .                                          

Základy kitesurfingu

Naučte se kitování bezpečně a rychle! V tomto jednodenním kitovém kurzu Vás seznámíme se základy kitesurfingu, vodního sportu, který se stal tak populárním v posledních letech. Každý má šanci se to naučit. Náš nejstarší student měl 74 let a nejmladší 6 let! Nepotřebujete být fyzicky silným a ani přeborníkem v plavání:-) Veškerá tažná síla draka vychází z trapezu, takže i dítě ho může jednoduše kontrolovat. Budete překvapeni, jak rychle se to naučíte!
Rezervace a info

Začátečnický kurz

Začátečnický kitový kurz je pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit kitování ve 2 dnech. Objevíte tajemství kitesurfingu, nejjednoduššího vodního sportu. Jakmile se naučíte kontrolovat draka, pokrok je velmi rychlý. Vaše dovolená v Tarifě, v Andalusii, bude plná krásných zážiků a nových zkušeností! Tak co, mate chuť se namočit :-)
Rezervace a info

Intenzivní kitový kurz

Váš nejoblíbenější kitový kurz. 3 dny plné kitesurfingu, zábavy a dobrodružství. Nepotřebujete žádné předešlé zkušenosti v jiných sportech. Tarifa a její perfektní větrné podmínky, dlouhé písečné pláže ulehčují učení. A s našim nejnovějším kitovým vybavením budete bezpečně a rychle na prkně! Naučit se kitování v Tarifě, se stane nezapomenutelným zážitkem na Vaší dovolené u moře.
Rezervace a info

5ti denní kitový kurz

Od úplného začátečníka po nezávislého kitaře. Cílem tohoto 5ti denního kitového kurzu je dostat Vás na desku rychle a bezpečně. Stanete se nezávislým kiteboardistou a budete schopni kitovat všude. Tak začněte s kite-surfingem v Tarifě, poznejte nové přátele, užijte si krásných pláží a bavte se!
Rezervace a info

Pokročilí

Tento kurz je pro pokročilé kiteboardisty, kteří už mají nějakou zkušenost s kitováním a chtějí se dostat do další úrovně. A též pro ty, kteří jen potřebuji osvěžit své schopnosti, aby se cítili znovu bezpečně. Se zkušeným instruktorem Váš pokrok bude rychlejší. Užijte si bezpečně kitesurfingu v Tarifě a dostaňte se do další úrovně!
Rezervace a info

Expert úroveň

Jestli už ovládáte kitování v obouch směrech, je na čase vylepšit Vaši techniku, naučit se skákat nebo kitovat ve vlnách. V kisurfingu nejsou meze, jakmile se naučíte jeden skok, další už na Vás čeka :-) Je to velká výzva, ale každý to zvládne! Jste připraveni létat ?
Rezervace a info